Kurumsal

1949 Yılında Rize İli Ilıcalar mevkii ve önceki adı ANDON olan ve şimdilerde ise Küçükçayır olarak bilinen yeşilin ortasında dere kenarında doğa ile iç içe kurulan Andon Turizm Memişoğlu Tesisleri yalnız Rize'nin değil tüm Türkiyenin Turizm temsilciliğine aday olmuştur. 

Tesisimize gelen yerli ve yabancı turistlerimiz için ücretsiz olarak içebilecekleri Şifalı su özelliği olan ve çeşitli hastalıklara özellikle böbrek taşı olanlara çare olan Andon Suyu her gün yüzlerce kişiye şifa olmaya devam etmektedir. Daha o yıllarda nitelikli hizmet anlayışı ile gözde bir mekan haline gelmiş  ve günden güne gerek üretim alanında gösterdiği titizlik ve temizliğe verdiği önem gerekse servis anlayışındaki performansı ve her iki alanda da son teknolojiyi  faydalı kullanabilmesi ile günümüzdeki konumuna ulaşmıştır.

Yöresel tarihi özelliğini bozmadan , yöre mimarisine uyumlu olarak yeni ek binamız siz değerli misafirlerimiz için yükselmekte ve çok yakın bir tarihte  2 restorant çift kişilik 27 oda ve 2 suiti ile  3 yıldızlı tesisimiz yükselmekte ve siz değerli misafirlerimizi ağırlamak için inşaatı devam etmektedir. 

Meşhur Rize mıhlamasını Andon Kalitesiyle buluşturarak yeni bir markanın Meşhur Andon Mıhlamasının yapıldığı tek mekan olması özelliği ile Andon Turizm Memişoğlu Dinlenme tesisleri , kalitesi ve konuklarına verdiği değer ile ön plana çıkmaktadır.


Siz değerli misafirlerimize kış aylarında özel 4x4 aracımızla adresinizden alarak sıcak yuvamızda ağırlamaktan  mutluluk duyarız.

Her başarının arkasında bir özveri , her özverinin sonunda bir marka vardır.

"SİZLERİ EVİNİZDE AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ"

ANDON TURİZM MEMİŞOĞLU DİNLENME TESİSLERİ